• Pamiętamy o higienie jamy ustnej

• W piątek - 26.04., w szkole mieliśmy okazję gościć Panią Justynę Kurzyńską z @cosmodentalclinic - asystentkę stomatologiczną, która opowiedziała nam o higienie jamy ustnej oraz jak należy dbać o nasze zęby. Pani Justyna została zaproszona przez logopedę szkolnego. Wizyta takiego specjalisty miała na celu zachęcić dzieci do regularnych wizyt u stomatologa oraz ortodonty.

• Konkurs ekologiczny

• Dnia 11 kwietnia br. odbył się szkolny konkurs ekologiczno – przyrodniczy klas I – III, w którym udział wzięły reprezentacje z poszczególnych klas edukacji wczesnoszkolnej. Uczestnicy sprawdzali swoją wiedzę, rozwiązując zadania na specjalnie przygotowanych kartach pracy. Wszyscy wykazali się ogromną świadomością ekologiczno – przyrodniczą,  którą uhonorowała Pani dyrektor Joanna Szumlińska wręczając Dyplomy i niespodzianki.

.Największą liczbę punktów  w poszczególnych poziomach zdobyli:

Klasy I:

1. Misiora Laura

2. Pytko Emilia

Klasy II:

1. Lewandowski Jakub

2. Kozłowska Magdalena

3. Belka Zofia

Klasy III:

1. Ostrowska Emilia

2. Piekarski Szymon

3. Lewandowska Jagoda

Laureaci I miejsc: Misiora Laura, Lewandowski Jakub, Ostrowska Oliwia reprezentowali nasza szkołę, w dniu wczorajszym, tj. 22 kwietnia br. w międzyszkolnym konkursie przyrodniczym w Szkole Podstawowej nr 18 w Grudziądzu.

Serdecznie gratulujemy Oliwii Ostrowskiej, która w poziomie klas III

zajęła I miejsce.

• Dzień Ziemi w klasach IV - VIII naszej szkoły

• Dziś 22 kwietnia w naszej szkole obchodzilismy Dzień Ziemi .

Z tej okazji ubraliśmy się na zielono, a przybory szkolne i podręczniki uczniowie przynieśli w torbach ekologicznych. Podczas czwartej lekcji odbył się apel pod tytułem "Pamiętajcie o ogrodach....", po apelu rozstrzygnięty został konkurs na " Hotel dla owadów"

Na dużej przerwie odbyła się loteryjka ekologiczna.

Po apelu klasy piąte i szóste sprzątały okolice naszej szkoły.

• Dzień Ziemi w naszej szkole

•    Ziemio

Nie chcemy abyś była zniszczona,

chcemy żebyś była cała zielona

więc przysięgę Ci składamy,

że zniszczyć Ciebie nie damy !!!

Klasy 1-3 SP9